+48 726 230 778 biuro@finangro.pl

Fundacja – statut, cele, rejestracja, organizacja, finansowanie

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie z zakresu prowadzania fundacji oraz pozyskiwania środków na działalność takich podmiotów.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu zakładania fundacji, a mianowicie: pomagamy określić cele i misję organizacji, przygotowujemy statut oraz wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji fundacji w KRS oraz dokonujemy samej rejestracji.

Doradzamy ponadto w zakresie rodzajów prowadzonych działalności, a mianowicie nieodpłatnej i odpłatnej działalności pożytku publicznego oraz działalności gospodarczej.

Naszym ekspertem w ww. zakresie jest Artur Zwiech – prezes zarządu Fundacji Inicjatyw “Jestem Przedsiębiorczy”. Ukończył on Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Szkołę Główną Menadżerską – Collegium Humanum na kierunku Executive Master of Business Administration. Prowadzona przez niego fundacja działa w wielu sferach w ramach odpłatnej i nieodpłatnej działalności pożytku publicznego oraz działalności gospodarczej oraz zrealizowała wiele projektów dotacyjnych. Poza zarządzaniem ww. organizacją pomógł on założyć oraz doradzał w zakresie finansowej struktury funkcjonowania wielu fundacji (np. Fundacja Pszczeli Sad, Fundacja Gościniec Pod Dębem).

Jeśli jesteś zainteresowany naszym wsparciem odwiedź nas w biurze: ul. Morelowa 21C, 66-100 Sulechów lub zadzwoń pod nr tel. 726 230 778. Konsultacje i wszelkie formalności możemy załatwić zdalnie.

Usługi jakie oferujemy w ramach doradztwa

Konsultacje wstępne (do 15 min.) są BEZPŁATNE i NIEZOBOWIĄZUJĄCE !

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany naszym wsparciem, napisz niezobowiązująco na na adres biuro@fundacjasulechow.pl i opisz swój problem / sytuację / przypadek. Zostaw dane kontaktowe do siebie, a skontaktujemy się z Tobą i umówimy na BEZPŁATNE konsultacje wstępne (ok. 15 min.). Po ich odbyciu zdecydujesz, czy chcesz skorzystać z naszych usług płatnych. Dopiero wówczas należy dokonać przelewu na rachunek bankowy:
05 1140 1850 0000 4293 6900 1001
w treści wpisując rodzaj usługi.

Konsultacje odbywają się online z wykorzystaniem platformy zoom. Istnieje również możliwość spotkania się w naszym biurze: ul. Morelowa 21C, 66-100 Sulechów.

 

Etapy pomocy w powołaniu fundacji

Konsultacje wstępne

Określenie celów i misji organizacji

Przygotowanie statutu organizacji

Przygotowanie wniosku i załączników niezbędnych do rejestracji

Rejestracja fundacji w Krajowym Rejestrze Sądowym

Doradztwo z zakresie wskazanym przez klienta dotyczącym prowadzenia działalności

Wykwalifikowany personel

Nasz Zespół

Artur Zwiech

Prezes Zarządu, Specjalista ds. projektów i NGO

Aneta Sakowska

Pełnomocnik Zarządu, Specjalistka ds. sprzedaży

Marta Napieralska

Specjalistka ds. projektów i marketingu